logo
Ana SayfaSepetinizde ürün bulunmuyor.
 
heider hb1 anti glare gozluk
 
89 YORUM
Heider HB1 Anti Glare Gözlük

6 filtreli Gece-Gündüz sürüş gözlüğü
 
 
 
 


HEİDER HB1 SÜRÜŞ GÖZLÜĞÜ'NÜN FARKINI HEMEN TEST EDİN

  • ultra bright
  • ultra bright
  • ultra bright
  • ultra bright
Sisli havalarda gözlerinizin kahramanı

Sisli havalarda atmosferi kaplayan gaz bulutları ışığı yansıtarak görüş alanınızı çok düşük seviyelere çeker. Bu da özellikle trafikte can güvenliğinizi tehlikeye atar.

Sisli havalarda araç kullanırken can güvenliğiniz için Heider HB1 Anti Glare gözlük kullanın. HB1’in filtreleri yansıyan ışığı engelleyerek sisli havaların olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Size temiz bir görüş sağlar.

Bilgisayar karşısında gözleriniz yorulmasın!
Bilindiği üzere bilgisayar ekranının ışığı gözler için son derece zararlıdır. Ancak işimiz gereği de olsa saatlerimizi bilgisayar karşısında geçirmek durumundayız. Gözlerimiz kızarır, yaşarır, sık sık dinlendirme gereksinimi duyarız.

Bilgisayar ekranına Heider HB1 ile bakmak göz sağlığınız için hayati önem taşır. 6 filtreli özel camları bilgisayar ekranından gelen zararlı ışınların gözünüze ulaşmasını engeller.
Kayak yaparken yanınıza almayı unutmayın

Yerler bembeyaz karla kapladığında içinize tarif edilmesi güç bir huzur duygusu dolar. Bu huzura gölge düşüren tek şey beyaz renginin ışık yansıtma özelliği sayesinde gözlerin rahatsız olmasıdır. Heider HB’in anti glare özelliği gözlerinizi kardan yansıyan ışıktan korur ve kayak zevkinize gölge düşmesini önler.

 
 
Kaza riskini azaltıyor
Özel polarize kaplama lens ile üretilen sarı renkteki Anti-Glare gözlük, Avrupa ve Amerika’da özellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde kullanılan ışık ve yansıma önleyici özel bir üründür.
Gece-Gündüz

Anti-Glare gözlükler yeryüzünde meydana gelen parlamaları görüş mesafenizi olumsuz derece etkilemeden engeller. Işık yansımasını azaltırken kontrast seviyesini de arttırır. UV ışınlarından korunmanın en iyi yolu bu gözlükleri kullanmaktır.

Üstün standartlarda üretilen HB1’in renginde herhangi bir solma meydana gelmez.

Göz dinlendirici etkisi
Göz yorgunluğu gün içerişinde maruz kaldığımız ışınlar sonucu meydana gelir. Yansıma önleyici gözlük kullanarak göz yorgunluğunuzu ciddi derecede azaltırsınız. Doktorlar tarafından da tavsiye edilir.
Ce ve Fda onaylı!

Heider HB1’in üstün kalitesi ve Avrupa Birliği standartlarına uygunluğu CE ve FDA tarafından test edildi ve onaylandı.

Daha keskin görüş

HB1’in geniş kullanım alanı sayesinde onu yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Avcılıkla ilgilenenler iyi bilir. Avınız çok yakınınızda olsa bile iyi kamufle olmuşsa onu fark etmeniz çok güçtür. Heider HB1 izlediğiniz cisimlerin hatlarını daha belirgin kılar. Siz de hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmazsınız.

Ayrıca göz çevrenizi kaplayan kompakt yapısı sayesinde gözünüzü silahtan çıkan saçma atıkları gibi maddelerden de korur. Poligonlarda da HB1’i tercih edin.

Sürücülerin vazgeçilmezi

Gece sürüşlerinde gözünüz yüksek miktarda ışığa maruz kalır. Bu durum sürüş sırasında tehlike yaratmasının yanı sıra gözünüzde kalıcı hasarlara da neden olur. Gece sürüşlerinde Heider HB1’in 6 filtreli özel camları sizi tüm bu olumsuzluklardan koruyacaktır. Ayrıca yüzü tamamen kaplayan tasarımı sayesinde yanlardan gelen zararlı ışınları da engelleyecektir. Araba, motosiklet ve bisiklet sürüşlerinizde HB1’inizi yanınıza almayı unutmayın.

Yağmurluk, Şemsiye, HB1

Suyun doğal bir yansıtıcı olduğunu herkes çok iyi bilir. Arabanızın camına düşen yağmur damlaları sürüş sırasındaki görüşünüzü kısıtlar. Heider HB1 kullanıyorsanız suyun yaşattığı yansımaları hissetmezsiniz. Yağmurda da HB1!

Numaralı gözlüğünüz ile iç içe

Heider HB1’in parlama önleyici ayrıcalığından faydalanmak için numaralı gözlüğünüzden vazgeçmenize gerek yoktur. Gündelik hayatta kullandığınız gözlük camlarını HB1’in içindeki aparata yerleştirerek numaralı gözlüğünüzü ve HB1’i birlikte kullanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 

Heider HB2 gece sürüş gözlüğü klipsli tasarımı sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir. 6 kaplamalı özel filtresi ile gözlerinizi hem iç hem dış mekan şartlarında koruyarak en sağlıklı görüşü sağlar. Klipsli tasarımıyla kolayca gözlüklerinize monte edebilir ve 90 derece açı ile kaldırılabilir yapısı pratik bir kullanım sunar.

Avcılık, doğa sporları, bilgisayar kullanımı, gece-gündüz araç kullanımı gibi geniş bir yelpazede gözlerinize en sağlıklı görüşü sağlayan Heider HB2 CE ve FDA onaylıdır.


KULLANIM ALANLARI
Gece ve Gündüz Sürüş, Motosiklet ve Bisiklet kullanırken, Bilgisayar başında, Kayak yaparken, Avlanırken

PAKET İÇERİĞİ
1x Heider HB1 Gözlük
1x Kafa Bandı
1x Cam Koruma
1x Fermuarlı Saklama Kabı
1x Temizleme Mendili
1x Kullanım KılavuzuFİYAT: 211.02 + 37.98 KDV = 249.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

89 YORUM
Heider Hb1

Merhaba,
Öncelikle ürünümüze olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Heider HB1 gözlük kullanımı herhangi bir göz kusuruna yol açmaz.

Saygılarımızla,
Metem Teknoloji


Bilgisayar karsisinda fazla vakit geçiriyorum. Gözlerimde su an herhangi bir rahatsizligim yok. Heider Hb1 gözlügünü kullanmam herhangi bir göz kusuruna yol açar mi?

Osman Toplu / 13.10.2014
iç çerçeve

Merhaba,
Öncelikle ürünümüze olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Heider HB1 gece sürüş gözlüğünün iç çerçevesi numaralı gözlük kullananlar için tasarlanmıştır. Numaralı gözlük kullanmıyorsanız bir eksiklik yaşamazsınız.

Saygılarımızla,
Metem Teknoloji

gözlüğe takılı iç çerçevenin ne özelliği var? Kullanmak zorunlumu?
kullanılmaması halinde bir eksiklik olur mu?

ercan altın / 08.10.2014
GECE GÖRÜŞ GÖZLÜĞÜ

gece sürüs gözlüğünü aldım.test ettim mükemmel gösteriyor ve kullanıslı.almanızı tavsiye ederim

Emrah Çetin / 13.09.2014
HB2 DE NİYE KARGO ÜCRETİ VAR

MERHABALAR BEN GÖZLÜK KULLANAN BİRİYİM HB2 MODELİNİ ALMAK İSTEDİM ANCAK HB1 DE ÜCRETSİZ HB2 DE ÜCRETLİ OLMASI YAKIŞIK ALMAMIŞ. 10 TL DÜŞÜK AMA 7 TL KARGO ÜCRETİ VAR ANLAM VEREMEDİM. YA HEPSİNDE ÜCRETLİ YAPIN YADA HİÇBİRİNDE.
SAYGILAR

HARUN DEREBAŞ / 19.05.2014
kapıda ödeme arıyorum

Merhaba,

Öncelikle ürünümüze ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Tüm ürünlerimiz için kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Saygılarımızla,
Metem Teknoloji


slm bu gözlük için kapıda ödeme seçeneği varmı lütfen yardımcı olun....!!!

birol ege / 14.05.2014
gözlük camının içinde ekstra bi lens var gibi

Merhaba,

Öncelikle ürünümüze ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz iç çerçeve gözlükten ayrılabilir bir yapıya sahiptir.

Saygılarımızla,
Metem Teknoloji


camın içinde küçük bi cam var gibi onu oradan çıkarmak düz gözlük camı gibi görünmesini sağlamak mümkünmü.

kuzey ÜNSAL / 12.05.2014
kalite

Merhaba,

Öncelikle ürünlerimize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Gittigidiyor.comdaki satışlar da firmamız tarafından yapılmaktadır.. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Saygılar,
Metem Teknoloji


merhaba
gittigidiyorda satılan urun kalite ve ozellikler bakımından aynı mıı?

adm35 / 26.03.2014
Ürün Fiyatı

Merhaba,

Gittigidiyor.com gibi online satış sitelerinde zaman zaman ürünlerimizin kampanya fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Saygılar,
Metem Teknoloji

Gitti Gidiyor sitesindede ürününüz satışta.Fakat ordaki fiyatı 89 tl kargo dahil.İki ürün arasında herhangi bir fark varmıdır(tasarım,kalite v.b.)Şayet aynı ürünlerse sizde daha uygun fiyatlı olması gerekmezmiydi?

Fatih DEMİR / 17.03.2014
HB1 hakkında soru

Merhaba,

Öncelikle ürünümüze olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Evet, görseldeki iç çerçeve ürüne dahildir. Herhangi bir ek ücret olmadan sahip olacaksınız. Teksitli alışveriş fırsatından yararlanmak için, lütfen gittigidiyor, n11.com gibi online satış sitelerindeki ürünlerimizi tercih edin.

Saygılar,
Metem Teknoloji


Sayfa en üstündeki tanıtım fotoğraflarından 5. sıradaki HB1 görüntüsünde bir iç çerçeve görülüyor. Anladığım kadarı ile numaralı cam için. Bu fiyata dahil midir? Kredi lartına taksit yapılıyor mu?

Saygılar,

Togan Batur Gürbüzer / 07.03.2014
Kutlarım

Gözlüklerim çok kısa sürede geldi.

Takarken biraz uğraştırdı ama bat çok pratik ve kullanışlı.

Güneşte ve gece denedim. Harika.

Reddot ve mildot kullanırken görüşü netleştiriyor.

Özellikle silah ve atıcılık meraklılarına tavsiye ederim.M.M.ŞEN / 27.02.2014
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1   2   3   4   5   6   7   8   9 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr