logo
Ana Sayfa- - - - - - -
Sepetinizde ürün bulunmuyor.
 
 airbike ali5 v2
 
0 YORUM

Airbike Ali5 v2


Ali5 v2 Teslimat: Tahmini teslimat süresi 2 hafta.
Airbike Ali5 v2 stoklarımızda tükenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz!
 

 


 

Dünya’nın ilk karbon fiber
elektrikli scooter’ı
Dünya’nın ilk karbon fiber, vektör kontrollü elektrikli scooter’ı Ali5 v2, zarif tasarımı ve karbon fiber yapısı ile sadelik ve hafifliğin bir araya geldiği en üst düzey icattır. Ali5 v2, son derece hafif karbon fiber yapısıyla çelikten 5 kat daha güçlü ve 4,5 kat daha hafiftir.
 
Yüksek torklu FOC motor
kontrol sistemi
Son derece hafif karbon fiber iskeletinin altında, ısı ve ağır yükler altında bile istikrarlı bir performans sergileyen FOC motor kontrol sistemine sahip yüksek torklu bir motora sahiptir.
 
Alman Teknolojisi HUB (tekerlek) motor
5 inçlik Alman teknolojisi HUB motor teknolojisini kullanan Ali5 v2, 350W sürekli ve 500W anlık güç çıkışıyla saatte 25 KM’lik son hıza ulaşabilmektedir.
 
Kolay katlanan yapı ve inanılmaz incelikteki güverte
Kolay katlanan kompakt tasarımıyla Ali5 v2 yalnızca 6.9 kg ağırlığındadır ve son derece kullanıcı dostudur. FOC motor kontrol sistemi ve karbon fiber yapısıyla Ali5 v2’in maksimum taşıma kapasitesi 125 kg’dır. Patentli 1S katlama sistemiyle Ali5 v2’i tek bir hareketle katlayabilir ve dilediğiniz her yere götürebilirsiniz.
 
EBS – Elektronik Fren Sistemi
Elektronik Fren Sistemi EBS, yüksek torklu motoru dizginleyerek, kullanıcıya daha güvenli bir sürüş ve yavaşlama imkanı sunuyor. Manuel arka fren ise yavaşlarken kontrolü daha iyi sağlanmanıza yardımcı olur.
 
Samsung Lithium Iyon bataryanın gücü
Samsung Lityum İyon bataryaya sahip Ali5 v2, size 30 km’ye varan inanılmaz eğlenceli bir sürüş mesafesi sunuyor. Ön iskeletin içine zekice yerleştirilmiş 10.4 miliamper ithal bataryayı yalnızca 4 saatte şarj edebilirsiniz. Ali5 v2, son teknoloji tasarımıyla doğa dostu hayata tam anlamıyla uyum sağlıyor.
 
Takdire şayan zerafet
Basit ancak zarif tasarımlı ön aydınlatma hem dikkatleri çeker hem de geceleri güvenli bir sürüş sağlar.
 
Daha fazla eğlence, daha az bakım
Yastıklı ve havasız tekerlekler, bakım için daha az ve eğlence için daha fazla zaman ayırmanızı sağlar. Ali5 v2 klasik tekerlekler yerine havasız ve bakım gerektirmeyen tekerlekler ile işinizi kolaylaştırır. Şişirilebilen tekerleklerin aksine havasız tekerlekler ile hem daha pürüzsüz bir sürüşün keyfini sürecek hem de tekerlek şişirme derdiyle uğraşmayacaksınız.
Yapısal geliştirme
Ali5 v2 geleneksel scooterlar gibi yeteneklerinizi sınırlamaz, 360 derece dönebilen gidonu ile sizi ve yeteneklerinizi özgür bırakır. Ali5 v2 size daha özgür bir sürüş sağlamak için tüm yapısal sınırlamaları ortadan kaldırır. Yollardaki özgürlük Ali5 v2’in kendisinde başlar.
 
Akıllı LED ekran
Canlı LED ekran, hız, batarya durumu, kilometre sayacı ve süre gibi gerçek zamanlı verileri görmenizi sağlar. Tüm hayati verileri gözlemleyebilir ve sürekli değişen koşullara göre kendinizi hazırlayabilirsiniz. Asla yol ortasında kalmayacaksınız.
 

 

Özellikleri

Malzeme
Maksimum hız
Sürüş mesafesi
Ağırlık


Batarya
Tırmanma açısı
Çıkış gücü
Taşıma kapasitesi
Şarj süresi
Tekerlek boyutu
Kutu boyutu

PAKET İÇERİĞİ
Airbike Ali5 v2
Şarj aleti
Kullanma kılavuzu
: Karbon fiber
: 25 km/h
: 20-30 km
: 6.9 kg (Ürün ağırlığı, kullanılan batarya
bloklarından dolayı kısmen değişiklik
gösterebilir.)
: 18650 Samsung Lithium Battery
: 20°
: 350 W sürekli, 500 W anlık güç çıkışı
: 125 kg
: 4 saat
: 5.5 inch
: 99 cm x 15.7 cm x 23 cm

  

 

Olağanüstü Motor Gücü
Ali5 v2 şimdi daha güçlü! 350W çıkış gücüyle artık daha hızlısınız ve ayağınızın altındaki gerçek gücü hissedeceksiniz. Geliştirilmiş motor gücü, size 30 km’ye varan inanılmaz bir maksimum hız ve tek şarj ile 30 km’ye ulaşan geliştirilmiş sürüş mesafesi sunmaktadır.

(Maksimum hız, yerel yasa ve düzenlemelere bağlı olarak bazı ülkelerde 25 km ile sınırlandırılmıştır.)
 
Daha Büyük Tekerlekler
Daha konforlu bir sürüş için, ikinci nesil Ali5 v2, geliştirilmiş yastıklarıyla havasız 5.5 inç tekerleklerle donatılmıştır. Bu da daha geniş bir kullanım alanı ve daha fazla eğlence demek!.
 
Daha Sağlam Güverte
Yeni nesil Ali5 v2’nin çelikten daha sağlam şekilde geliştirilmiş karbon fiber yapılı güvertesi, 200 kg’lık ağırlıkta dahi herhangi bir hasara uğramaz. (Detaylı bilgi için lütfen SSS bölümünü okuyunuz.)
 
Daha Dayanıklı Batarya
Daha uzun süre dayanan yeni nesil batarya sistemi ile yolculuklarınız artık hem daha uzun hem de daha keyifli sürecek!
 
Geliştirilmiş Vektör Kontrol Sistemi
Ali5 v2'de mikroişlemci sayısı 2'ye çıkarılmıştır. Bu elektronik düzenlemeyle Vektör Kontrol sistemi çok daha geliştirilmiştir.
 
Hızlandırılmış Tepki Süresi
İlk hareketi ayağınızla sağladığınız ve sonrasında hızlanma butonu ile gücü arttırdığınız birinci versiyon çalışma prensibinin aksine, yeni nesil ALİ5 V2’nin hızlanma butonuna basar basmaz harekete geçeceksiniz.
 
Daha Güvenli Duruş
Sol baş parmak altındaki Elektronik Fren düğmesi ve Elektronik fren sistemi yeni versiyon Ali5 v2’de daha etkili ve güvenli duruşlar için optimize edilmiştir.
 
Güçlendirilmiş Ön Işık
Zarif ön aydınlatmanın ışık gücü, yeni nesil Ali5 v2’de, 600 Lumen'den 750 Lumen'e çıkarılmıştır. Bu sayede, özellikle gece sürüşlerinizde, sürüş konforunuz ve güvenliğiniz arttırılmıştır.
 

 FİYAT: 2372.03 + 426.97 KDV = 2799.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

0 YORUM
Bu ürün için henüz yorum bulunmuyor.
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr