logo
Ana Sayfa- - - - - - -
Sepetinizde ürün bulunmuyor.
 
TESLİMAT KOŞULLARI

Metem Teknoloji sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile birlikte teslim edilmesinden sorumludur.

Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişi ve/veya kuruluşa teslim edilecek ise teslim edilecek kişinin ve/veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Sözleşme konusu ürün 30 günlük yasal süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde alıcı veya gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir.

Sözleşme konusu ürünün teslimatı için bu sözleşmenin imzalı nüshasının şirketimize ulaştırılmış olması ve bedelinin alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödemesi zorunludur.

Ürünün tesliminden sonra alıcıya ait kredi kartının alıcıdan kaynaklanmayan bir hata sonucu yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini şirketimize ödememesi halinde, alıcının kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 iş günü içerisinde şirketimize gönderilmesi zorunludur.

Metem Teknoloji mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süreci içinde teslim edemez ise durumu alıcıya bildirmekle yükümlüdür. Bu taktirde alıcının siparişinin iptal edilmesi, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresini engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcının siparişi iptal etmesi durumunda ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten veya defaten ödenir.

 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr