logo
Ana Sayfa- - - - - - -
Sepetinizde ürün bulunmuyor.
 
airbike mx5
 
0 YORUM
Airbike MX5

Güç, Zarafet ve Performansın Kusursuz Karışımı
Airbike MX5 stoklarımızda tükenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz!
 

 
 
 
Yıldız Gibi Parlayın
Airbike MX5, güvenli bir sürüş için, güçlü, şık ve fütüristtik bir LED ön far ve farklı aydınlatma modlarına sahip bir arka far ile donatılmıştır. Geniş açılı LED ön far gece görünürlüğünüzü arttırarak sizi fark edilebilir kılacak, aynı zamanda yolunuzdaki çukur ve birikintileri görmenizi kolaylaştıracaktır. MX5’in geliştirilmiş güvenlik önlemleri ile güvenli ellerdesiniz.
Eğlenceyi Peşinizde Sürükleyin
Müzik listeniz en iyi yol arkadaşınızsa, yanınızda götürün! Akıllı cihazınızı Bluetooth ile MX5’e bağlayabilir ve en sevdiğiniz müzik sizi takip ederken yolculuğun keyfini çıkartabilirsiniz.

MX5 gücünü mobil cihazlarınızla da paylaşıyor! Akıllı cihazınızı, MX5’in akıllı veri ekranının ön kısmında bulunan USP paneline bağlayarak kolayca şarj edebilirsiniz.
Şehir Hayatını Hafife Alın!
250W gücünde BLDC HUB motor kullanan MX5, tüm koşullarda sağlam, güçlü ve istikrarlı bir performans sergiler. Üst düzey teknolojik iyileştirmeleri, MX5’in anlık 600W çıkış gücüne ve saatte 20 km* hıza ulaşmasını sağlar. MX5’in gelişmiş ve tepkisel sürüş dinamikleri sayesinde yüksek kaliteli sürüş keyfini deneyimleyeceksiniz.

*Azami hız sınırı bazı ülkelerdeki trafik düzenlemeleri gereği 20 km ile sınırlandırılmıştır.


Sadeliğin en güzel hali
3. Nesil katlanabilir elektrikli bisiklet MX5’in yaratılma sürecinde tüm detaylar düşünüldü. MX5’in çıkarılabilir bataryası kadrosuna ustaca gizlenmiştir ve kilit mekanizmasıyla güvenli bir kullanıma sahiptir. Çıkarılabilir batarya anahtarı sayesinde batarya soketine kolayca takılabilir ve aynı şekilde çıkarılabilir. Elektrikli bisikletinizi şarj etmek için her yere yanınızda sürüklemek zorunda değilsiniz. Her adımda pratik ve güvenli.
Eğlenceyi Gazla
MX5, 4400 mAh yüksek kapasiteli lityum bataryasıyla sizi karşılıyor ve muhteşem bir yolculuğa davet ediyor. LG lityum iyon çıkarılabilir batarya sistemiyle MX5 size 3 saat hızlı şarj imkanı ve 30 km* sürüş mesafesi sunuyor. Kolay çıkarılabilir tasarımıyla mobil bataryanızı dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Çıkarılabilir batarya kilit mekanizmasıyla korunmakta ve sabitlenmektedir.
Genç, Eğlenceli ve Güvenli
Airbike MX5, vahşi gücünü dizginleyebilmesi için geliştirilmiş ön ve arka disk fren sistemi ile donatılmıştır. Geliştirilmiş disk fren sistemi size %20 daha kısa fren mesafesi, tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık ve kaymayı engellen güvenli yavaşlama imkanı sunar. MX5’in fren sistemi yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiştir ve tercihlerinize uygun olarak ayarlanabilirdir. Disk frenlerin bakımını kolayca yapabilir ve her türlü yedek parçasını rahatlıkla bulabilirsiniz.
Cep Bisikleti
MX5’in geliştirilmiş kullanılabilirliği kolayca taşıma ve depolama imkanı sunar. Hareketli tüm parçaların, zincir mekanizmasının ve pedalların sökülüp atılması MX5’in ağırlığının 17 kg’a kadar düşmesini sağladı. MX5’in katlandığında 34cm x 66cm x 75 cm boyutlarına ulaşır ve yaklaşık olarak 55 dm3 alan kaplar. Bu da arabanızın bagajının yalnızca 8de 1ini kaplayacağı anlamına gelir.
Rahat Gezintilerin Keyfini Çıkarın
MX5’in mükemmel şekilde dengelenmiş darbeye dayanıklı kadrosu ve geliştirilmiş teknolojisiyle en güvenli ve ayrıcalıklı sürüş deneyiminin keyfini çıkaracaksınız. Geliştirilmiş Multi-Style sele tasarımı size rahat bir sürüş sağlayarak uzun yolculuklarda dahi yorulmanızı engeller.
MX5’in kadrosu birçok bisiklet çantasıyla uyumludur, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürüş deneyiminizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.
Portatif & Katlanabilir
Sağlam kadrosu ve yenilikçi tasarımı MX5’i güçlü ve zarif bir elektrikli bisiklet yapar. MX5’in kolay katlanabilen kadrosu taşınmasını ve depolanmasını kolaylaştırır. Diğer elektrikli bisikletlerin aksine, MX5 tamamıyla bir elektrikli bisiklettir ve yalnızca 17kg ağırlığındadır. Ağırlık merkezinin MX5’in tam ortasına yerleştirilmesi ve yerden yüksekliğinin arttırılması, MX5’in mükemmel bir dengeye sahip olmasını sağlayarak onu süpermoto benzeri elektrikli bir şehir canavarına dönüştürmüştür.
Muhteşem şehir yolculuğu deneyimini
tekrar yaşayın!
MX5’in çevik ve dinamik çizgileri spor tasarımını yansıtır. Zarif ve kaslı tasarımı yüksek güçteki BLDC HUB motor birleşerek size güçlü bir heyecan vaat ediyor.
MX5, daha güvenli ve daha pratik bir sürüş için motosikletlerin vahşi ruhunu yansıtan gaz kolu sistemi ile donatılmıştır. Ulaşılabilirliği geliştirmek için; korna, açma/kapama ve far butonları rahatça ulaşabileceğiniz ve sürüş sırasında kontrol edebileceğiniz şekilde, elciklerin hemen alt kısmına yerleştirilmiştir.
 
 
 
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Malzeme
Azami Hız
Sürüş Mesafesi
Ağırlık
Batarya
Tırmanma Açısı
Çıkış Gücü
Azami Taşıma Kapasitesi
Şarj Süresi
Tekerlek Boyutu
Tekerlek Ömrü
Boyutlar

* Azami hız sınırı bazı ülkelerdeki trafik düzenlemeleri gereği
20 km ile sınırlandırılmıştır.

* Sürüş mesafesi sürüş koşulları ve kullanıcı ağırlığına bağlı
olarak değişkenlik gösterebilir.

Paket İçeriği
Airbike MX5 X-Plus POWER EDITION
Şarj Aleti
Akıllı Kumanda
Kullanım Kılavuzu
: Havacılık Alüminyum Alaşımı
: 20 km/h*
: 30 km*
: 17 kg
: LG Lityum Blok Batarya
: 18o
: 250W sürekli, 600W anlık çıkış gücü
: 120 kg
: 3 saat
: 14 inch (14’’ x 2.125)
: 3 yıl
: 1230 mm x 760 mm x 600 mm

 
FİYAT: 3359.32 + 604.68 KDV = 3964.00 TL
Renk Seçiniz:

Faraday Sarısı

Tesla KırmızısıYORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

0 YORUM
Bu ürün için henüz yorum bulunmuyor.
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr