logo
Ana Sayfa- - - - - - -
Sepetinizde ürün bulunmuyor.
 
airbike probot
 
0 YORUM
Airbike ProBOT
 
 
Geleceği Saflaştırdık
Geleceğin peşinde, saflık ve güç algılarını önümüze alarak şimdiye kadar üretilmiş en üst düzey yararlılıktaki elektrikli ulaşım aracını yarattık. Airbike ProBOT; teknoloji, güç, sadeleştirilmiş günlük ulaşım ve ilk yüksek teknolojili robot deneyiminin mükemmel harmanını simgelemektedir.
Hayranlık Uyandıran Gücü Serbest Bırakın
Airbike ProBOT’un Japon dehası diferansiyel ve bağımsız ikiz turbo motorları, özel tasarım performans lastiklerine 1200W’lık güç aktarır ve maksimum 100 kg taşıma kapasitesiyle 20* km/h hıza ulaşmasını sağlar. 600W güç sağlayan bağımsız motorlar tekerleklere ayrı ayrı güç aktarır ve benzersiz tasarım anlayışına sahip Airbike ProBOT’un viraj alma yeteneğini en üst düzeye çıkarır.
*Azami hız sınırı bazı ülkelerdeki trafik düzenlemeleri gereği 20 km ile sınırlandırılmıştır.
Olağanüstü Güç
Airbike ProBOT size, iki ayrı 600W motordan elde edilen ve bireysel olarak tekerleklere iletilerek yüksek tork ile itme gücünü arttıran, 1200W’lık bir enerji sunuyor. ProBOT’un yüksek hızlı mikroişlemcisi dinamik bir kararlılık sağlayarak geliştirilmiş otomatik denge sistemi ile kullanıcının düşme ihtimalini en aza indirir. O, en iyi bireysel ulaşım aracı ve en akıllı robot yol arkadaşı olmak için tasarlandı.
Türünün İlk Örneği
Üst düzey çaba ve üst düzey tasarım mükemmelliği beraberinde getirir. Olağanüstü güce sahip, son teknoloji ile geliştirilmiş bireysel bir elektrikli araç yaratmak ve benzersiz bir sonuç elde etmek için düşünülmeyeni düşündük. ProBOT’un ikili kullanımı isteğinize göre oturarak ya da ayakta kullanım imkanı sağlıyor. İster oturarak ister ayakta, tasarım ödüllü, benzersiz bir teknolojiye sahip ProBOT’un 1200W’lık güç akışını ayaklarınızın altında hissedeceksiniz.
Hayal etmeyi seviyoruz ve sizin
için hayal ediyoruz.
Airbike ProBOT geleceğin bireysel ulaşım araçları için yeni bir vizyon oluşturuyor.

Geleceğin ulaşımındaki potansiyelini ortaya çıkarmak için tüm olasılıkları hesaba katıyoruz. İşte bu yaklaşımla, Airbike ProBOT gelecek için bir rol model olarak yaratıldı. Dikkat çekici bir tasarım ve yüksek güçte turbo ikiz motora sahip bireysel akıllı ulaşım aracı.
Genç, Eğlenceli ve Güvenli
Airbike MX5, vahşi gücünü dizginleyebilmesi için geliştirilmiş ön ve arka disk fren sistemi ile donatılmıştır. Geliştirilmiş disk fren sistemi size %20 daha kısa fren mesafesi, tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık ve kaymayı engellen güvenli yavaşlama imkanı sunar. MX5’in fren sistemi yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiştir ve tercihlerinize uygun olarak ayarlanabilirdir. Disk frenlerin bakımını kolayca yapabilir ve her türlü yedek parçasını rahatlıkla bulabilirsiniz.
Muazzam Güç
Airbike ProBOT, günlük hayatınızda size en fazla yararı sağlayacak şekilde tasarlandı. Her zaman yanınızda olabilmek için, ProBOT 48V LG Lityum İyon Pil ile donatılmıştır. Geniş kapasiteli 4000 mAh bataryası, 1200W’lık ikiz motorlarına güç verirken, size ayağa bile kalkmadan şehri fethetme özgürlüğü verir. Gelişmiş teknolojiye sahip robot gezgininiz 3-saat hızlı şarj teknolojisini kullanır ve size 25*km’lik keyiflik bir sürüş deneyimi vadeder.
* Sürüş mesafesi sürüş koşulları ve kullanıcı ağırlığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Paha Biçilemez Deneyim
ProBOT’un tasarım süreci boyunca, mühendislerimiz her bir detayı tutkuyla ve dikkatle ele aldı. Olası teknik sorunları önlemek adına, Airbike ProBOT üst düzey kalite standartlarıyla üretildi. Kullanım ömrü ve sürüş rahatlığını arttırmak adına akıllıca eklemeler yaptık. Özel tasarım performans lastikleri lastik aşınmasını engellemek için geliştirildi, bu sayede negatif kamber açısının olumsuz özelliklerini ortadan kaldırdık. Lastiklerin özel tasarımı sayesinde yol tutuşu artmakta ve yol şokunu absorbe ederek daha yumuşak ve rahat bir sürüş deneyimi elde ettik.
Anlık Reaksiyon & Süresiz Keyif
Geleceği nasıl hayal ediyorsunuz? Zeki. Sade. Kolay. Doğa dostu. Bizim temel beklentimiz ‘’daha az sorun’’! Biz, Airbike ProBOT’u sadelik ve kullanıcı dostu anlayışıyla tasarladık.

ProBOT’unuza atlayın, gideceğiniz yeri belirleyin ve bırakın robot yol arkadaşınız sizi keyifli bir yolculuğa çıkartsın. ProBOT daha önce görmediğiniz hassaslıkta bir direksiyona sahiptir. ‘Sıfır’ dönme açısıyla giremeyeceğiniz yer yoktur, 1200W turbo ikiz motorlar nerede olursanız olun sınırları zorlayacaktır.

ProBOT ‘’Online İnsan Vücudu Tespit Sistemi’’ ve sıfır tepki gecikmesine sahip mikroişlemcilere bağlı 3 farklı sensör ile donatılmıştır. ProBOT, ona daha kolay alışabilmeniz için ‘’başlangıç modu’’ ve güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi için anlık reaksiyon hızına sahiptir.
Mükemmel Hatlar
Teknoloji insanları mutlu eder. Olasılıklar ise heyecanlandırır. Geleceğin ulaşımını tasarlarken odak noktamız küçük detaylardaki potansiyeli açığa çıkartmaktır. Airbike ProBOT’un yenilikçi tasarımı, pratik kullanımı ve akılcı yaklaşımı ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak ve beklentilerinizi karşılayacaktır. ProBOT, katlanabilen platformu, teleskopik gidonu ve ayarlanabilir selesi ile konforunuzu sağlamak ve size en iyi sürüş deneyimini sunmak için mükemmel biçimde tasarlanmıştır. Dilerseniz ProBOT’un USB bağlantıları ile akıllı cihazlarınızı şarj edebilir ve dünya ile bağlantınızı asla kaybetmezsiniz.
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Malzeme

Azami Hız
Sürüş Mesafesi
Ağırlık
Batarya
Tırmanma Açısı
Çıkış Gücü
Azami Taşıma Kapasitesi
Şarj Süresi
Tekerlek boyutu
Lastik Ömrü
Boyutlar

Kutu Boyutu

* Azami hız sınırı bazı ülkelerdeki trafik düzenlemeleri gereği 20 km ile sınırlandırılmıştır.

* Sürüş mesafesi sürüş koşulları ve kullanıcı ağırlığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

PAKET İÇERİĞİ
1x Airbike ProBOT HiTech Elektrikli Robot Gezgin
1x Şarj Aleti
1x Kullanım Kılavuzu
: Özel Alüminyum Alaşımı, Dökme Demir
İç Aksam Parçaları
: 20* km/h
: 25* km
: 617 kg
: LG Lityum İyon Batarya
: 15°
: 600W İkiz Motor (1200W - Sürekli)
: 100 kg
: 3 saat
: 12’’ Performans Tipi Patlamayan Lastik
: 3 Yıl
: 449mm 384mm 698mm (Kapalı)
: 595mm 575mm 1166mm (Açık)
: 890mm 450mm 450mm

 
FİYAT: 4490.68 + 808.32 KDV = 5299.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

0 YORUM
Bu ürün için henüz yorum bulunmuyor.
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr