logo
Ana Sayfa- - - - - - -
Sepetinizde ürün bulunmuyor.
 
heider cd1 makroskop durbun
 
6 YORUM
Heider CD1 Makroskop Dürbün

Avucunuzdaki dünya!


Heider CD1 Mini Dürbün stoklarımızda tükenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz!

Heider’in kısa bir süre önce çıkardığı profesyonel siyah modeli olan CD1, 1000m  performanslı Dürbün ve 30cm performanslı Makroskop özelliği ile amatör ve uzman kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır.

Amatör ve profesyonel kullanıcılar, polis, askeri personel ve güvenlik hizmeti kullanıcıları için yenilik yaratan bu dürbün rahatlıkla çantada ve cepte taşınabilir.

Avcıların da gözbebeği olan Heider CD1, avın daha görünür bir mesafede olması anlamına gelir. Özellikle yakın mesafeli avcılık bunun en güzel örneğidir. İşte Heider CD1’in farklı olduğu nokta da tam burasıdır. Çok hızlı ve pratik odak ayarı özelliği olan bu eşsiz ve süper kaliteli dürbün, ihtiyaçlara hızlı bir şekilde  cevap verir. Ayrıca en ufak yansımanın bile avcıların dikkatini dağıttığı durumlar göz önüne alınarak tüm gövde siyah renkte tasarlanmıştır.
 
 
 
 
 
 

Heider’in kısa bir süre önce çıkardığı profesyonel siyah modeli olan CD1, 1000m performanslı Dürbün ve 30cm performanslı Makroskop özelliği ile amatör ve uzman kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır.

Amatör ve profesyonel kullanıcılar, polis, askeri personel ve güvenlik hizmeti kullanıcıları için yenilik yaratan bu dürbün rahatlıkla çantada ve cepte taşınabilir.

Avcıların da gözbebeği olan Heider CD1, avın daha görünür bir mesafede olması anlamına gelir. Özellikle yakın mesafeli avcılık bunun en güzel örneğidir. İşte Heider CD1’in farklı olduğu nokta da tam burasıdır. Çok hızlı ve pratik odak ayarı özelliği olan bu eşsiz ve süper kaliteli dürbün, ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verir.

Heider CD1, maksimum optik performans sağlar. 30cm’lik yakın mesafe odak ayarı, 10 x 25 büyütme gücü ile birleşerek kullanıcısına çok geniş bir alanı seyredebilmenin konforunu sunar.

Bir Alman tasarımı olan süper görüş mesafeli bu mini dürbün iddialı uzak görüş mesafesi kadar kısa mesafeler için de kullanılabilir. Seyahat, tatil, ev içi kullanım, spor faaliyetleri, acil durumlar başta olmak üzere neredeyse sınırsız bir kullanım alanı sunar.

Son derece kompakt ve hafif tasarıma sahip bu mini dürbün piyasaya sürüldüğünden bu yana özellikle avcılar ve doğa gözlemcileri tarafından vazgeçilmez bir ürün olarak değerlendirilmiştir.

Yüksek ışık geçirgenlik özellikli Porro prizmaların kullanımı, Heider CD1’in 10 x 25' in son derece kompakt bir tasarıma sahip olmasını teknik olarak mümkün kılmıştır. 25 milimetrelik lens çapı, yenilikçi optik sistemi ve yüksek kalite kaplamaları ile birlikte ışığın yetersiz olduğu anlarda bile, yüksek kontrastlı doğal renklere sahip görüntü alınmasını sağlar. Heider patentli bu ürün, kullanışlı ve Hızlı-Yakın Odaklama (QCF) özelliği sayesinde ön taraftaki objektif lensine doğru odaklama dümenini çevirerek 360° derece yakın odaklanmadan sonsuzluğa kadar ayarlanabilir.

Sağlam siyah metal gövdesi ve kaygan olmayan kauçuk yapısıyla dikkat çeken Heider CD1, özel sızdırmazlık teknolojisi sayesinde suya dayanıklı  yapısı ile toz ve suyun içine girmesine karşı dirençlidir.

Makroskop içindeki yüksek kalite ile doldurulan Argon gazı sayesinde en zorlu sıcaklık değişimlerinde bile cam-hava yüzeyinde oluşabilecek çürüme ve kararmaya karşı korumalıdır.

Gözlük kullananlar için geniş görüş açısını görmelerine olanak sağlayan genişletilmiş göz ferahlığı mesafesi bulunmaktadır. Döner adaptörü kullanıcıların özel ihtiyaçları için kolay ayarlanabilir.

Çanta ve askısı mevcuttur.

 
Kullanım Alanları
 
  AVCILIK
  SEYAHAT
  ASTRONOMİ
  SPOR
  GÜVENLİK - POLİS - ASKERİYE
  ŞEHİR GÖZLEMCİLİĞİ
  KUŞ GÖZLEMCİLİĞİ
  DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ
  YELKENCİLİK
  TİYATRO VE MAÇLAR
 
 
Teknik Bilgiler
 
  Büyültme Gücü : 10 x 25
  Ön Lens Çapı : 0.9 in. / 25 mm
  Göz Bebeği Çıkış Çapı : 0.12 in / 3.1 mm
  Göz Ferahlığı : 0.47 in. / 12 mm
  Görüş Alanı : 96 metre / 1000 metre (6.5°)
  Yakına Odaklama : 30 cm
  Sistem : Monoküler Porro Prizma
  Rölatif Parlaklık : 9,6
  Çalışma Sıcaklığı : 14° up to 113° F
  Suya Dayanıklı  
  Boy x Genişlik x Derinlik : 3.62 x 2.24 x 1.73 in. 92 x 57 x 44 mm
  Ağırlık (yaklaşık olarak) : 5.29 oz / 150 g
  Tasarım : Heider Tasarım (Almanya)
  Mercek Kaplama : Fazlı Kaplama. Tam Çoklu Kaplama
  Odaklama Sistemi : Merkezi Odaklama
     
  GÖRÜŞ ALANI  
  Alacakaranlık Faktörü : 14,1
  Gerçek Görüş Alanı (°) : 6,5
  1,000 m'de Görüş Alanı (m) : 96
  Işık Kuvveti : 9,6
     
  GENEL  
  Yüzey Maddesi : Kauçuk Koruma
  Renk : Siyah
  Uzunluk (mm) : 92
  Derinlik (mm) : 57
  Boy (mm) : 44
  Ağırlık (g) : 150
     
  DİĞER ÖZELLİKLER  
  Sıçrama Koruması - Muhafaza Çantası - Tripod Bağlantısı
 
 
 
FİYAT: 83.90 + 15.10 KDV = 99.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

6 YORUM
TÜFEK ÜZERİNE MONTE

Merhaba,
Öncelikle ürünümüze olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Modelimiz çarpmalara ve düşmelere karşı dayanıklıdır, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Metem Teknoloji

TÜFEK ÜZERİNE MONTE EDİLEBİLİYOR MU VE ATIŞ ANINDA OLUŞACAK DARBELERE KARŞI DAYANIKLIĞI TEST EDİLMİŞ Mİ.
DURBUN VE CFX 750 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. MARKA VE KALİTE UYGUN FİYAT İYİ OLACAK İNŞALLA

Aydın Toksöz / 19.10.2014
Dürbün CD 1

Arkadaşlar mükemmel bır urun herkese tavsiye ederım.

Ömer SOYSAL / 03.03.2014
Mükemmel

Elinize aldığınızda bile kalitesini belli ediyor. İster dürbün olarak isterseniz büyüteç olarak (30 cm'den) kullanın. Görüntü kalitesi çok iyi.

Cüneyt Ocaklılar / 03.01.2014
heider cd1 dürbün

İstanbul'da oturuyorum. Eminonu civari satis yeriniz varmi? Ya da beykoz' a en yakin bu urunu nasil elden teslim alirim.

Merhaba,
Öncelikle marka ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İstanbuldaki mağazamızın adresi şöyledir: Müeyyatzade Mah. Necatibey Cad. No:61 Karaköy/Beyoğlu
Saygılarımızla,
Metem Teknoloji

Abdullah Kara / 19.11.2013
Dürbün

Arkadaşlar bu dürbünü 3 aydan beri kullanıyorum gerçeten harika, çok net bir görüntüs var, her yerde yanında taşıyabilirsin, büyük dürbünlerden daha iyi, kullanan herkes, böyle bir dürbün görmediğini beyan ediyor almak isteyenlere tavsiye ederim

KDemirel / 27.08.2013
Harika bir Tasarım

Özelliklerine bakınca süper ürüne benziyor, her evde bulunması gereken bir ürün diye düşünüyorum.

Tekin KAVAK / 11.03.2013
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr