logo
Ana SayfaSepetinizde ürün bulunmuyor.
 
heider hb2 klipsli anti glare gozluk
 
4 YORUM
Heider HB2 Klipsli Anti Glare Gözlük

6 filtreli Gece-Gündüz sürüş gözlüğü 
 
 
 


HEİDER HB1 SÜRÜŞ GÖZLÜĞÜ'NÜN FARKINI HEMEN TEST EDİN

  • ultra bright
  • ultra bright
  • ultra bright
  • ultra bright
Sisli havalarda gözlerinizin kahramanı

Sisli havalarda atmosferi kaplayan gaz bulutları ışığı yansıtarak görüş alanınızı çok düşük seviyelere çeker. Bu da özellikle trafikte can güvenliğinizi tehlikeye atar.

Sisli havalarda araç kullanırken can güvenliğiniz için Heider HB1 Anti Glare gözlük kullanın. HB1’in filtreleri yansıyan ışığı engelleyerek sisli havaların olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Size temiz bir görüş sağlar.

Bilgisayar karşısında gözleriniz yorulmasın!
Bilindiği üzere bilgisayar ekranının ışığı gözler için son derece zararlıdır. Ancak işimiz gereği de olsa saatlerimizi bilgisayar karşısında geçirmek durumundayız. Gözlerimiz kızarır, yaşarır, sık sık dinlendirme gereksinimi duyarız.

Bilgisayar ekranına Heider HB1 ile bakmak göz sağlığınız için hayati önem taşır. 6 filtreli özel camları bilgisayar ekranından gelen zararlı ışınların gözünüze ulaşmasını engeller.
Kayak yaparken yanınıza almayı unutmayın

Yerler bembeyaz karla kapladığında içinize tarif edilmesi güç bir huzur duygusu dolar. Bu huzura gölge düşüren tek şey beyaz renginin ışık yansıtma özelliği sayesinde gözlerin rahatsız olmasıdır. Heider HB’in anti glare özelliği gözlerinizi kardan yansıyan ışıktan korur ve kayak zevkinize gölge düşmesini önler.

 
 
Kaza riskini azaltıyor
Özel polarize kaplama lens ile üretilen sarı renkteki Anti-Glare gözlük, Avrupa ve Amerika’da özellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde kullanılan ışık ve yansıma önleyici özel bir üründür.
Gece-Gündüz

Anti-Glare gözlükler yeryüzünde meydana gelen parlamaları görüş mesafenizi olumsuz derece etkilemeden engeller. Işık yansımasını azaltırken kontrast seviyesini de arttırır. UV ışınlarından korunmanın en iyi yolu bu gözlükleri kullanmaktır.

Üstün standartlarda üretilen HB1’in renginde herhangi bir solma meydana gelmez.

Göz dinlendirici etkisi
Göz yorgunluğu gün içerişinde maruz kaldığımız ışınlar sonucu meydana gelir. Yansıma önleyici gözlük kullanarak göz yorgunluğunuzu ciddi derecede azaltırsınız. Doktorlar tarafından da tavsiye edilir.
Ce ve Fda onaylı!

Heider HB1’in üstün kalitesi ve Avrupa Birliği standartlarına uygunluğu CE ve FDA tarafından test edildi ve onaylandı.

Daha keskin görüş

HB1’in geniş kullanım alanı sayesinde onu yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Avcılıkla ilgilenenler iyi bilir. Avınız çok yakınınızda olsa bile iyi kamufle olmuşsa onu fark etmeniz çok güçtür. Heider HB1 izlediğiniz cisimlerin hatlarını daha belirgin kılar. Siz de hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmazsınız.

Ayrıca göz çevrenizi kaplayan kompakt yapısı sayesinde gözünüzü silahtan çıkan saçma atıkları gibi maddelerden de korur. Poligonlarda da HB1’i tercih edin.

Sürücülerin vazgeçilmezi

Gece sürüşlerinde gözünüz yüksek miktarda ışığa maruz kalır. Bu durum sürüş sırasında tehlike yaratmasının yanı sıra gözünüzde kalıcı hasarlara da neden olur. Gece sürüşlerinde Heider HB1’in 6 filtreli özel camları sizi tüm bu olumsuzluklardan koruyacaktır. Ayrıca yüzü tamamen kaplayan tasarımı sayesinde yanlardan gelen zararlı ışınları da engelleyecektir. Araba, motosiklet ve bisiklet sürüşlerinizde HB1’inizi yanınıza almayı unutmayın.

Yağmurluk, Şemsiye, HB1

Suyun doğal bir yansıtıcı olduğunu herkes çok iyi bilir. Arabanızın camına düşen yağmur damlaları sürüş sırasındaki görüşünüzü kısıtlar. Heider HB1 kullanıyorsanız suyun yaşattığı yansımaları hissetmezsiniz. Yağmurda da HB1!

Numaralı gözlüğünüz ile iç içe

Heider HB1’in parlama önleyici ayrıcalığından faydalanmak için numaralı gözlüğünüzden vazgeçmenize gerek yoktur. Gündelik hayatta kullandığınız gözlük camlarını HB1’in içindeki aparata yerleştirerek numaralı gözlüğünüzü ve HB1’i birlikte kullanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 

Heider HB2 gece sürüş gözlüğü klipsli tasarımı sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir. 6 kaplamalı özel filtresi ile gözlerinizi hem iç hem dış mekan şartlarında koruyarak en sağlıklı görüşü sağlar. Klipsli tasarımıyla kolayca gözlüklerinize monte edebilir ve 90 derece açı ile kaldırılabilir yapısı pratik bir kullanım sunar.

Avcılık, doğa sporları, bilgisayar kullanımı, gece-gündüz araç kullanımı gibi geniş bir yelpazede gözlerinize en sağlıklı görüşü sağlayan Heider HB2 CE ve FDA onaylıdır.


KULLANIM ALANLARI
Gece ve Gündüz Sürüş, Motosiklet ve Bisiklet kullanırken, Bilgisayar başında, Kayak yaparken, Avlanırken

PAKET İÇERİĞİ
1x Heider HB2 Gözlük
1x Fermuarlı Saklama Kabı
1x Temizleme Mendili
1x Kullanım KılavuzuFİYAT: 151.69 + 27.31 KDV = 179.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

4 YORUM
fiyat

Merhaba,

Ürünlerimiz Almen tasarımı olup kendi markamız altında üretilir, tamamen orjinaldir. Necatibey Cad. No:61 Karaköydeki mağazamızı ziyaret edip test edebilirsiniz.

Saygılar,
Metem Teknoloji


avrupa ve amerikada 175 dolar olan ürün ülkemizde 3 katı olması gerekirken neden ucuz bence tek acıklaması sahte ürün

muhammed / 14.03.2014
SATIŞ SONRASI DESTEK

Merhaba
HB1 Gözlük kullanıcısıyım,Gözlüğümün kafa sabitleme lastiğini kaybetmiştim.Bunu telefon ile bildirdim,ŞÜKRAN hanıma teşekkür ediyorum ilgili ve çözümcü tavrından dolayı.Kargo ile gönderilecek.

Tşk.

ZAFER ÖZDEMİR / 24.10.2013
istenildiği gibi çıkmaz ise

Begenmezsem sorgusuz sualsiz geri alınıyormu

Yönetici:

Selahattin Bey Merhabalar

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aşağıdaki linkten iade şartları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

http://www.gecegozlugu.com/index.php?sid=is

Saygılarımızla

Metem Teknoloji

selahattin özügüzel / 14.12.2012
hb1ve2 arasındakı fark nedır

hb1 ve hb2 gozlugun arasındakı fark nedırkı neden fıatı farklıdır

Yönetici:

Mustafa Bey Merhabalar

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Heider HB1 ve HB2 Gece Sürüş Gözlükleri arasındaki tek fark HB1 in gözlük sapının olması HB2 nin ise gözlük sapı olmadan klipsli model olması ( gözlük kullanan vatandaşlarımız için )

Saygılarımızla

Metem Teknoloji

mustafa korkmaz / 06.12.2012
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr