logo
Ana SayfaSepetinizde ürün bulunmuyor.
 
loc8tor for dogs and cats
 
0 YORUM
Loc8tor for dogs and cats

Nerede olursanız olun evcil hayvanınızı bulun!

Evcil hayvanınız için adeta bir sigorta poliçesi

Uzun menzil - 122 metreye kadar

En küçük, en hafif etiket – sadece 5 gram

Kedinize bip sesini anlamayı öğretin

Etiketleriniz için su sıçrama koruması

Uzun pil ömrü (7 aya kadar)

Loc8tor for dogs and cats stoklarımızda tükenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz!
 


Kediniz kaybolduğunda veya eve gelmediğinde kolayca yerini tespit edin. Loc8tor, küçük boyutu ve hassas sensörleriyle kedinizi takip etmeniz için kullanışlı bir sisteme sahiptir.

Kedinizin gitmemesi gereken bir yerde olup olmadığını kontrol edin. Kediler meraklı hayvanlardır, kaybolduğu sanılan birçok kedi aslında komşunun bahçesinde ya da ağaçtadır. Loc8tor sizi doğrudan kedinize götürecek ve böylece nerede olduğunu kontrol edebileceksiniz.

Kedinizin gitmemesi gereken bir yerde olup olmadığını kontrol edin. Kediler meraklı hayvanlardır, kNokta İstikamet Teknolojisi, GPS’ten çok daha etkilidir ve karmaşık saklanma yerlerini bulmakta daha başarılıdır.

Köpeğinizi eve dönmek konusunda eğitin. Loc8tor’ı köpeğinizi beslemeden hemen önce kullanın, böylece köpeğiniz derin bip sesini mamasıyla ilişkilendirecektir.

Evcil hayvanınız için adeta bir sigorta poliçesi

Bir mikroçip kaybolan kedinizin yerini tespit edebilir, şayet biri onu sizden
önce bulmadıysa.

İkili istikamet teknolojisi

Loc8tor Pet’in eşsiz çift istikamet teknolojisi sistemi, sizi doğrudan kedinize yönlendirmek için hem sesli hem de görsel işaretler verir. Elektronik bir sıcak-soğuk oyunu gibi çalışır ve kedinizi bulmak için yürümeniz gereken doğru
yönü gösterir.

1 inçlik nokta atışı doğruluk payı (2.5 cm)

Meraklı kediler, kendilerini her türlü zor duruma düşürebilirler ve bazen de saklanmayı severler. Patentli radyo frekansı temelli teknolojimiz, kedinizin bir çalılıkta mı, yoksa yatağın altında mı yoksa en kuytu yerlerde mi saklandığını bulabilecek kadar hassas bir sistemdir. Bu yüzden kediniz belirtilen aralıktayken içiniz rahat olsun, onu her zaman bulabileceksiniz.

Uzun menzil - 122 metreye kadar

Loc8tor Pet, açık alanda 122 metreye kadar kedinizi takip edebilir; yani kedinizi evde, komşu bahçelerde veya civar caddelerde saklanırken bulabilirsiniz. Kediler evcil hayvanlardır ve çok fazla uzaklaşmazlar – kediniz birinin garajında kilitli veya ağacın tepesinde kalmışsa, Loc8tor Pet kedinizin nerede olduğunun tam olarak tespit eder.

Uzun pil ömrü (7 aya kadar)

Loc8tor, GPS takip cihazlarının aksine, ne zaman ihtiyacınız olursa olsun devamlı elinizin altındadır. Yedek piller ise ucuzdur. Pakette iki tane yön etiketi bulunduğu için, her zaman bir yedeğiniz olur.

En küçük, en hafif etiket – sadece 5 gram

Hafif etiketi kedinizin tasmasına (ürünle birlikte gelen) sıçrama korumalı kılıfıyla takmanız sadece birkaç saniyenizi alır ve kullanımı kolay olan el cihazını öğrenmeniz ise hiç vaktinizi almaz – sadece düğmeye basın ve sizi kedinize götüren sesli ve görsel işaretleri takip edin.

Etiketleriniz için su sıçrama koruması

Biraz daha fazla koruma ve güvence sağlamak için, birkaç sıçrama korumalı kılıf da veriyoruz. Bunlar sadece etiketleri kedinizin tasmasına takmanızı kolaylaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda etiketlerinizi suyun vereceği zararlardan korur ve etiketlerinizin ömrünü uzatmayı amaçlar.

Kedinize bip sesini anlamayı öğretin

Müşterilerimizin çoğu, kedilerinin, etiket aktif hale getirildiğinde çıkan bip sesine tepki vermesi konusunda eğitti. Kedilerinize vereceğiniz ödüllerle ve biraz başlangıç eğitimiyle, kedinizi bulmak için düğmeye bastığınızda kendi isteğiyle eve dönmesini sağlayabilirsiniz.

Aylık ücret içermeyen tek seferlik ödeme

Loc8tor Pet’e bir kez yapacağınız ödeme ile sahip olabilirsiniz. Herhangi bir gizli ücret veya kira maliyeti içermez; kedinizi yıllarca korumak için sadece tek bir ödeme.
  • 1 x Loc8tor Pet el cihazı
  • 2 x Küçük yön tagı
  • 4 x Pet sıçrama korumalı tag kılıfı
  • El cihazı için manyetik buzdolabı kiti
  • Tüm piller dahildirFİYAT: 185.59 + 33.41 KDV = 219.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

0 YORUM
Bu ürün için henüz yorum bulunmuyor.
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr