logo
Ana SayfaSepetinizde ürün bulunmuyor.
 
sag bb01 bicak bileyici
 
0 YORUM
SAG BB01 Bıçak Bileyici

Elmas ve seramik uçlu


SAG BB01 Bıçak Bileyici stoklarımızda tükenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz!


360 grit özel elmas uç

1000 grit özel seramik uç

Paslanmaz çelik tutma kolu

Süper fashion tasarım

Değiştirilebilir başlık
Klasik bıçak bileyicilerin aksine özel elmas ve seramik uçlarına sahip olan ve benzerlerinin arasında kullanım konforu ve güvenliği ile en dikkat çeken uzun ömürlü SAG BB01 Super Diamond, mükemmel bir tasarıma ve sağlamlığa sahiptir. Üstün özelliklerinden dolayı ona klasik bıçak bileyici değil, “bıçak yenileyici demek” daha doğru olur.
SAG BB01 Super Diamond bıçak yenileyici, benzersiz keskinleştirici uçlarıyla kısa sürede bıçaklarınızı ilk günkü haline getirir. Granitte, mermerde ve her türlü zeminde kaymadan tutunan özel kauçuk taban yapısıyla çok güvenlidir. Eşsiz elmas tekerlek bileme yuvası ise bıçaklarınızı sadece ileri-geri hareket ettirerek jilet gibi keskin bıçaklar yaratmanızı sağlar.
SAG BB01 Super Diamond, Paslanmaz çelik kulpludur ve bıçak bileme yuvası yıllar sonra bile değiştirilebilecek şekilde çıkarılıp takılabilir. İki aşamalı bileme yuvalarının ilki, bıçağınızı daha kalın darbelerle inceltir. İkinci uç ise, bıçağınızı neredeyse bir jilet gibi keskinleştirerek kesin ve net sonuç almanızı sağlar.
SAG BB01 Super Diamond, benzersiz malzeme kalitesinin yanı sıra, aynı zamanda tasarım mühendislerinin elinden çıkan bir sanat eseridir. Yumuşak hatlı dizaynıyla, paslanmaz çelik parçalarıyla, dikkat çeken renkleri ile sizi ziyarete gelen misafirlerinizin mutfakta ilk dikkatini çeken şeyin SAG BB01 olacağından emin olabilirsiniz.
SAG BB01 Super Diamond, mutfağınızın dışında da çok işinize yarayacak. Atölyenizde, garajınızda, hatta avcılıkta bile kullanabileceğiniz ürününüz, tam anlamıyla bir performans canavarıdır. Elinizin altında her zaman bulunması gereken ve hayatınızın bir parçası olacak bu ürün, Türkiye’ye Metem Teknoloji garantisi ile ithal edilmektedir.
İki aşamalı, uzun ömürlü elmas ve seramik uçlar
Kaymaz lastik taban
Paslanmaz çelik kaplama tutma kolu ve başlık kapağı
Satır ve ince-kalın bıçakların tümüne uygundur
Mükemmel ergonomi, sanatsal tasarım
Değiştirilebilir başlık sistemi
2 yıl garantili
bıçak bileyici
İlk önce bıçak yenileyiciyi sabit, düz bir zemine yerleştiriniz. Bıçaklarınızın körlük durumuna göre aşağıdaki adımlardan birini veya her ikisini uygulayınız.
bıçak bileyicibıçak bileyici
Adım 1: Kaba bileyici
(Elmas tekerlek 360 grit)
Bıçak ucunuz çok küt ve kör olduğu durumlarda, ayrıca çok kalın bıçaklarda bunu kullanın. Hafifçe aşağı yönlü baskı uygulayarak en az 3 kez bıçağınızı ileri geri hareket ettirin. Daha sonra bıçağınızın keskinliğini kontrol edin. Gerekirse bu adımı tekrarlayın. Bıçaklarınızda her 6 ayda bir mutlaka bu uygulamayı yapın.
bıçak bileyicibıçak bileyici
Adım 2: İnce bileyici
(Seramik 1000 grit)
Bıçak ucunuzu daha keskinleştirmek ve kaba bileyicide oluşabilecek çapakları kaldırmak için bunu kullanın. Baskı uygulamadan seramik bileyici içinde bıçağınızı 5 kez ileri geri hareket ettirin. Ayrıca keskin bir bıçağınızın keskinliğini korumak için bu seçeneği tek başına kullanabilirsiniz. Bu durumda Adım 1’i kullanmayınız. Bıçaklarınızın keskinliğini korumak için yaklaşık haftada bir kez bu işlemi yapmanız önerilir.
FİYAT: 16.10 + 2.90 KDV = 19.00 TL


YORUMLAR / DEĞERLENDİRMELER

0 YORUM
Bu ürün için henüz yorum bulunmuyor.
Yeni yorum konu / başlık


Yeni yorum içerik / detay


Ad soyad


Eposta adresi


Resim doğrulama

--

Diğer yorumlar (sayfalar):  1 


Ürün fiyatlarına tüm vergiler dahil olup, belirtilen fiyat ödeyeceğiniz miktarı göstermektedir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tekrar silebilir veya miktarını (adetini) değiştirebilirsiniz.
İlave seçeneklere ait havale indirimleri aynı oranda sipariş tamamlanırken uygulanacaktır. 
 
Eticaret (sanal mağaza) yazılımı: www.eticaret.com.tr